Volkswagen Kapı Tamiri

Volkswagen Kapı

Konutlarda ve iş yerlerinde, paralel sürme kapı ve pencere sistemleri kolay kullanım ve şıklık açısından tercih edilmektedir. Firmamız, Volkswagen kapı sistemleri ile müşterilerinin tüm taleplerini karşılamaktadır. Volkswagen ya da sürmeli kapı sistemleri, kolay kayma özelliğinden dolayı yan tarafa rahat açılabilmekte ve dar alanlarda, geniş alan oluşturulmasını sağlamaktadır. Müşterilerimizin taleplerine göre üretimler yaparken, kullanım yerine göre 2 – 3 ya da 4 kanatlı olacak şekilde sürmeli kapı sistemlerini yapıyoruz. Kullanım yerine göre ayarlama yaparken, 6,5 m genişliğine kadar istenilen ölçülerde kapı sistemlerini ayarlıyoruz. Firmamız, müşterilerine, farklı tasarımlar sunmakta, kullanım yerine göre en iyi çalışma örneklerini ortaya koymaya çalışmaktadır. Volkswagen kapılar için farklı renk seçenekleri sunduğumuz için kapı ve pencerelerin, duvar renklerine ve dekora uygun olmasını da sağlıyoruz.

Volkswagen Kapı Özellikleri

Volkswagen sürmeli kapı ve pencere sistemlerinin kullanım yerine göre farklı özellikleri vardır. Müşterilerimizin tercihlerine göre yarı ya da tam otomatik sistem özelliklerinde malzeme sunuyoruz. Volkswagen kapı özellikleri belirlenirken, kanat boyu ve kanat ağırlıkları hesaplanmaktadır. Müşterinin istemiş olduğu ölçülere göre gerekli ayarlamalar yapılmaktadır.

Müşterilerimize sunduğumuz ürün özellikleri şunlardır;

  • Tüm kanat sistemleri yan tarafa kayabilmektedir,
  • Pratik ve kullanışlıdır,
  • Kanatlar istenilen ölçüde açılabilmektedir,
  • Kolay açılmayı sağlayan alüminyum kol sistemi bulunmaktadır.

Sürmeli kapı sistemlerinin kullanım alanlarına göre özellikleri değişebilmektedir. Tam otomatik sisteme sahip olan kapılar, daha çok büyük alanlarda, paralel sürmeli olarak kullanılmaktadır. Kapı sistemi yapılacak alan çok büyük değilse müşterilerimize yarı otomatik sistem özelliğine sahip kapıları öneriyoruz. Yarı otomatik kapıların kullanımı daha kolaydır. En önemli özelliklerinden birisi, havalandırma ihtiyaçları için düşey açılım yapılabilmesidir. Mekanizma üzerinde kilitleme sistemi olduğu için güvenli kullanım sağlamakta, kilitler sayesinde güvenli kullanılabilmektedir.

Volkswagen Kapı Tamiri

Volkswagen kapıları kullanmaya başladıktan sonra ray sistemlerinde ya da diğer bölümlerde çeşitli nedenlere bağlı olarak arızalar meydana gelebilir. Volkswagen kapı tamiri işlemlerinin tamamı, uzman ekiplerimiz tarafından yerinde hemen yapılmaktadır. Müşterilerimiz bizimle iletişime geçerek, arıza bildiriminde bulunduğunda tamir işlemlerini hemen yerine getiriyoruz. Paralel sürmeli kapılarda, ray sistemleri, kapı boyutuna ve ağırlığına göre özel belirlenmelidir. Kapı ağırlığı fazla olduğunda ve taşıyıcı sistemler dayanıklı olmadığında, kısa sürede bozulmalar görülebilecektir. Evinizde ya da iş yerinizde kullanmış olduğumuz, Volkswagen pencere ve kapı sistemleri ile ilgili her türlü tamir servis hizmetini firmamız, kesintisiz olarak vermektedir. Tamir hizmetlerimizde, ray bakımı, kapı kilit tamiri, kapı tamiri, kapı ayarı gibi tüm işlemleri yapıyoruz. Kapı mekanizmalarında meydana gelen sorunlar, kısa sürede giderilmediğinde, mekanizmanın tamamen bozulmasına ve sürgülü kapının açılıp kapanmamasına neden olabilecektir. Firmamız, iletişim numaralarını arayarak, sorunlarınızı hemen iletebilir ve uzman teknik ekiplerimizden tamir hizmeti alarak, sorunun tamamen çözülmesini sağlayabilirsiniz. Ekiplerimiz gerekli tamir işlemlerini yapacak ve sağlam, çalışır bir şekilde teslim edecektir.